Hasło:
E-mail:
?
Wyszukiwarka pokoi
Cena od:

Wyjazd od:

Wyjazd do:

Polecane

Czerwony_Maki

Cena: 150 zł / pokój
Liczba osób: 2
Pokój Czerwony z widokiem na ogród, rozlewisko i stajnię. Łóżko bez możliwości rozłączenia. Jest to łózko małżeńskie. Możliwość 1 dostawki dla dziecka do 12 lat - 20 zł . Dodatkowe atrakcje: sala kinowa, bilard, grillownia, ogród zimowy, siłownia na powietrzu, jazda konna. Oferujemy pełen zestaw telewizji cyfrowej i satelitarnej. Minimalny okres rezerwacji dla sezonu niskiego 2 dni dla sezonu wysokiego 3 dni.


Granatowy_Morze

Cena: 130 zł / pokój
Liczba osób: 2
Pokój Granatowy. Dodatkowe atrakcje: sala kinowa, bilard, grillownia, ogród zimowy, siłownia na powietrzu, jazda konna. Oferujemy pełen zestaw telewizji cyfrowej i satelitarnej. Minimalny okres rezerwacji dla sezonu niskiego 2 dni dla sezonu wysokiego 3 dni.


Niebieski_Jeziora

Cena: 130 zł / pokój
Liczba osób: 2
Pokój Niebieski. Dodatkowe atrakcje: sala kinowa, bilard, grillownia, ogród zimowy, siłownia na powietrzu, jazda konna. Oferujemy pełen zestaw telewizji cyfrowej i satelitarnej. Minimalny okres rezerwacji dla sezonu niskiego 2 dni dla sezonu wysokiego 3 dni.


  Aktualności  

Wakacje w pensjonacie

Wakacje w pensjonacie

2017-07-12

 

 

 

 

 

 

 

     Tegoroczne wakacje pod znakiem słońca i deszczu. Tego nie jesteśmy w stanie zagwarantować ale kameralny charakter i ciszę z pewnością. Wśród dotychczasowych opinii naszych gości króluje spokój i natura jaką zastali po przyjeździe do nas z całej Polski a nierzadko z zagranicy. Pracujemy nad naszym rozlewiskiem aby dostarczyć jeszcze więcej natury a dzięki temu zadomowiły się żaby, które nietypowo zamiast koguta budzą naszych gości o poranku. Zapraszamy do rezerwacji ostatnich miejsc w lipcu i sierpniu zapewniając wiele atrakcji dla ciała i duszy.